Pamjet bëjnë namin në rrjet, këngëtarja shqiptare kapet ‘mat’ duke u puthur me komedianin e njohur (FOTO)


Prej ditësh tashmë lart e poshtë po qarkullojnë thashetheme se Dua Lipa ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah.

Spekulimet kanë nisur pasi ata janë parë u puthur dhe përqafuar në Nju Jork.

Dua dhe komediani u panë teksa ishin duke shijuar një darkë romantike të cilën e mbyllën me një puthje dhe një përqafim mjaft të ngrohtë.Ylli 27-vjeçar i popit dhe 38 vjeçari u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në Miss Lily’s.

Një burim tha për Daily Mail se ata ishin ulur nga të gjithë të tjerët në restorant. Ishte e qartë se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin dhe u ulën pranë njëri-tjetrit gjatë gjithë vaktit. Ata u larguan së bashku dhe ecën, duke u ndalur për përqafime të gjata dhe puthje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *