Kjo veshje vë në pah asetet e Antonelës


Antonela Berisha është ish konkurrentja e Përputhen dhe një nga emrat më të komentuar të Big Brother VIP.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka ndarë një imazh të ri në Instagram.

Veshur me një fustan që i’a thekson edhe më mirë format trupore Antonela po duket tejet tërheqëse./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *