Harron Oriolen, zbulohet e dashura e re e Eros Grezdës!


Futbollistini i njohur Eros Grezda tashmë është bërë një emër i njohur edhe në showbiz prej lidhjes së tij me modelen Oriola Marashi dhe jo vetëm.

Ndonse kohë më parë u aludua per një lidhje me një vajzë të huaj, e vërteta është ndryshe.

Eros duket se ka nisur një romancë të re së fundmi.

Burime për Kryefjala kanë zbuluar se zemrën momentalisht Grezdës ja ka rrëmbyer simpatikja bjonde Ajsel Abazi.

Dyshja nuk kanë ngurruar as të publikojnë video nga momentet e tyre së bashku!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *