Ermal Mamaqi shkruan fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e djalit të tij dhe na zbulon për herë të parë një detaj interesant (FOTO)


Djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës, Joeli feston sot ditëlindjen. Joeli mbush 9 vjeç dhe aktori i humorit ka ndarë disa fotografi të tij, krahas së cilës ka shkruar fjalët më të ëmbla. Aktori i humorit gjithashtu nxjerr në pah një detaj në fytyrën e të birit, një nishan në formë zemre.

“Mu deshën 9 Vite të shoh që ky Kingu përveç dashurisë që rrezaton ka dhe një shenjë afër mëndjes që është një ??. Jetë të gjatë dhe me shëndet gëzimi ynë i parë. Joel ??9.”, ka shkruar Ermali.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *