Dy vallëtare “arabe” i dridhen para syve Ermalit, reagimi i Arianës i papritur


Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Ermali së fundmi ka publikuar video duke u argëtuar fort.

Dy valltare në dukje dhe në stil si “arabe” shihen duke i vallëzuar këngëtarit, i cili duket në disponim duke rrahur shuplaka.

Por cili do të jetë reagimi i Arianës? /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *