Situata del jashtë kontrolli/ “Kërcet” grushti mes të afërmve të dhëndrit dhe nuses në dasmë, nuk do ta besoni shkakun (VIDEO)


Një ngjarje e çuditshme ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal dasmash në Stamboll.

Ndërkohë që çifti po kërcente, plasi një përleshje fizike mes të afërmve të nuses dhe të dhëndrit.Mediat raportojnë se shkaku i sherrit ishte një mosmarrëveshje për këngën që do të vendosej nga DJ.

Nga pamjet duket se sherri ka qenë i egër, me grushte dhe shkelma, përfshi edhe karriget.

Pas ngjarjes dasma ka mberritur policia dhe perflitet se dasma u nderpre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *