Rikthehet komenti i famshëm i Beatrix në foton e Donaldit dhe të Borës


“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshinjtë duke bërtitur., Love you zemër”, është komënti që nuk reshte së pari nën foton e sapo publikuar të Donaldit dhe Borës.

Bora Zemani i dha fund pritjes, duke konfirmuar të gjitha lajmet e kohëve të fundit, nga kthimi i saj me Donald Veshajn tek eksperienca e tyre e ardhshme si bashkëprezantues të “Dancing ëith The Stars”.

Fotoja e çiftit nga studioja e “Më Lër Të Flas” u bë kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale pasditen e djeshme (27 shtator).

Të shumtë kanë qenë edhe fansat që janë lumturuar për dyshen e tyre të preferuar, por nuk munguan edhe ato që e shfytëzuan seksionin e komenteve për t’u “hakmarrë” ndaj Beatrix Ramosajt.

Komentuesit e kanë bërë këtë as më pak dhe as më shumë se duke përdorur shprehjet që dikur janë thënë nga këngëtarja.

Kujtojmë që kjo ishte një frazë e përdorur nga Ramosaj në një foto të postuar nga Bora Zemani, moment i shkrepur mbrëmjen që bëri bujë të madhe kur zhvilloi takimin me Donald Veshajn në shtëpinë e “Big Brother Vip.”

Pasi u shfaqën vazhdimisht së bashku në sytë e publikut dhe pasi mikesha e tyre Semi ‘konfirmoi’ ribashkimin me një foto, Bora dhe Donaldi s’kanë ç’të fshehin më.

Ata kanë marrë një “hap të rëndësishëm” në marrëdhënien e tyre, duke i lejuar të gjithë ta marrin vesh se janë bashkë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *