Nuk e merrni dot me mend, Alketa Vejsiu zbulon se sa ka qenë rroga e parë e saj (Foto)


Alketa Vejsiu ka qënë gjithmonë transparente me publikun, por ditën e sotme ajo nuk ka hezituar të përgjigjet ndaj asnjë pyetjeje, me përjashtim të një pyetjeje.

Një ndjekës e ka pyetur “Se sa e ka rrogën”, por moderatorja duke mos dashur t’i përgjigjet për pagën aktuale, ka vendosur të ndajë me publikun se sa është paguar për herë të parë. Ajo tregoi se karrierën e ka nisur në “Top Albania Radio”, ku rroga e parë ka qënë 250 mijë lekë dhe më pas e ka pasur 500 mijë lekë. Me këtë rrogë ajo tregon se më së shumti ka ndihmuar familjen, por dhe ka qerasur miqtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *