Albërie Hadërgjonaj e publikon vetën në këtë gjendje


Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare.

U bë pjesë e skenës para shumë kohëve dhe përherë ishte e përfolur në publik.

Albëria është shumë e komentuar sidomos për pamjen e saj, kjo pasi këngëtarja ka bërë disa ndërhyrje në pamjen e saj të jashtme.

E kjo ka bërë që Albëria edhe pse po bëhet gati 50 vjeçare, ajo të duket si 18 vjeçare.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto, ku tregon qe sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E grimosur bukur dhe me look të ri, Albëria po duket si çikë e re. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *