Në 36-vjetorin e lindjes Noizy mori urimin e parë nga Stresi, ja mesazhi i reperit


Në 36-vjetorin e lindjes Noizy mori urimin e parë nga Stresi, ja mesazhi i reperit

Tashmë çdo gjë i ka mbetur të shkurarës dhe Stresi me Noizyn janë bërë dy miq shumë të mirë.

Pas shumë vitesh në rivalitet, dy reperët prej një viti kanë lënë pas gjithçka.

Noizy feston sot 36-vjetorin dhe për herë të parë, Stresi e uroi publikisht.

Ai ka postuar një foto në koncertin “Alpha Show” ku shihen të përqafuar teksa krah saj ka shkruar: “U bëfsh 100! Zoti qoftë me ty në çdo hap të jetës sate. Gëzofsh gjithë jetën. Faleminderit për gjithçka”./panorama


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *