Sa bukur vallëzon Shyhretja me rejën e saj


Shyhrete Behluli dhe Learta kanë raport superior mes veti, duke e konsideruar njëra tjetrën si nënë e bijë.

Ato me imazhet e shumta që publikojnë për ndjekësit, nuk mungojnë në mediet rozë.

Në një video të fundit, këngëtarja e njohur shihet duke ndezur atmosferën me Leartën.

Për më shumë, shikojeni se sa bukur duken me fustanat perfekt./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *