Me flokë të shkurta, sa ndryshe duket Big Mama


Me flokë të shkurta, sa ndryshe duket Big Mama

Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të gjata, por shikoni se sa e bukur duket ajo me stil tjetër, me flokë të shkurtë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *