Kjo fotografi tregon me së miri për raportet që Gëzimja i ka Remzie Osmanin


Të dyja e kalojnë shumë mirë së bashku.Raportin si rejë dhe vjehërr, Gëzimja dhe Remzie Osmani e kanë shndërruar në diçka shumë të bukur.Ani pse Remzia është një artise shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj madje, ajo shpesh del me rejën e saj dhe mbesën, duke qenë se tani ka kohë më të lirë.Së fundmi Gëzimja ka postuar një foto krah vjehrrës së saj, ku në sy bien veshjet e tyre.

Të dyja të veshura shumë elegante, ato po duken si nënë e bijë Gëzimja madje ja qet dorën në krahorë vjehrrës së saj duket treguar për dashurinë qe ka ndaj vjehrrës së saj.

Kjo fotografi tregon me së miri për raportet që i kanë re e vjehërr mes vete. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *