Einxhel me Dagzin në dasmë, vëmendje merrë me fustanin mahnitës


Einxhel Shkira dhe Dagz janë padyshim një nga ciftet më të komentuara në showbiz.

Së fundmi ata ishin të ftuar në dasmën e menagjerit të Dagzit.

Einxhel publikoi disa foto së si janë dukur.

Derisa merrë vëmendje me fustanin me ngjyrë të kaltërt që po i shkon shumë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *