E veshur elegante, Aida Doçi do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë pamje


Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku.

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet super terheqëse, e veshur elegante, Aida do ta shkrijë burrin e saj me këtë pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *