Bora dhe Donaldi shfaqen së bashku dhe kanë një kërkesë


Bora Zemani dhe Donald Veshaj tani më janë rikthyer së bashku.

Pas imazheve në “Sunny Hill”, tani janë shfaqur edhe së bashku nga studiot e “Top Channel”.

Ka qenë moderatorja Zemani që ka postuar një imazh krahë më aktorin derisa ka bërë edhe një mbishkrim.

“Na lini të kërcejmë”, ka shkruar ajo derisa ka etiketuar faqen e Instagramit të “Dancing With The Stars”ku Bora është prezantuese dhe faqen e emisionit “Më lërë të flasë”, autor i të cilit është vet Donaldi dhe vëllaun e tij, Romeon.

Së çfarë po sjellin dyshja mbetet të shihet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *