Së shpejti këngëtare? Rrëfehet vajza e Alketa Vejsiut


Vajza e Alketa Vejsiut, Nikol Nelo, i la të gjithë pa fjalë ditën e djeshme kur publikoi një video duke kënduar.Vajza e moderatores së dashur bëri bujë të madhe me daljen e saj të parë në rrjetet sociale, duke pasur parasysh se moderatorja ka preferuar gjithmonë ta mbajë familjen e saj larg syve të publikut.

Ajo shëndërrua menjëherë në një yll Instagrami, duke numëruar rreth 20 mijë ndjekës.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një audio ku dëgjohet duke kënduar. Nikol ka realizuar një “cover” të një prej këngëve të James Arthur dhe ka vendosur të ndajë një pjesë të saj në Instagram./panorama

Lojtës Videosh


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *