PM bëri shaka me ‘propzimin’ për martesë, fansat e kritikojn pasi u dhimbset Sarah


Sarah Berisha dhe Dj PM janë një prej çifteve më të dashura për publikun shqiptar.

Dyshja sjellin vazhdimisht momente funny nga përditshmëria e tyre dhe i tillë ishte edhe një i fundit nga dasma e menaxherit të Pm dhe Dagz, Tataruka.

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon Pm, i cili i afrohet Saras para shumë të pranishmëve duke u bërë kinse po i propozon por kutia ishte e zbrazët.

Ky moment solli reagime dhe të qeshura të shumta të ndjekësve të tyre por kishte dhe nga ata që e kritikuan Pm për shakanë./afterparty


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *