Luana nuk e njeh as vetën


Luana nuk e njeh as vetën

Luana Vjollca ka ndërruar kanal, prej pak kohësh më nuk është pjesë e televizionit “Top Channel”.

Prezantuesja e njohur së shpejti do të nise me një emision të ri televiziv në “Klan TV”, shkruan “Kosovarja”.

Luana dhe i gjithë produksioni po e ruajnë me fanatizëm i formacionin rreth formatit të ri që po vjen së shpejti.

Ndërkohë, evoluimi i pamjes së jashtme të këngëtares është mëse i dukshëm. Luana e para disa vitesh dhe e tanishme, vërtet nuk ngjajnë fare.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *