Eni Koçi i dedikon një urim emocional Gretës


Njihen si motrat simpatike më zërin mjaftë të mirë.

Greta sot po feston ditëlindjen e saj, e si të mungoj edhe urimi i motrës Enit, ku Greta i dedikoi këngë asaj.

Mes tekstit të Enit, shohim shumë emocione dhe dashuri për motrën e saj.

Ajo përveç urimit i jep edhe një këshillë ku i thotë të mos harroj të bëhet tezja më e mirë në botë, , shkruan ‘Kosovarja’


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *