Edhe raporti shoqëror mori fund! Robert Berisha me Nora Istrefi nuk ndiqen më në rrjete sociale


Nora Istrefi dhe Robert Berisha ishin një nga çiftet më të përfolura vite më parë, mirëpo,dyshja ndanë rrugët pas 14 vitesh në krahët e njëri-tjetrit duke patur një nga ndarjet më të bujshme në showbizin shqiptar.Edhe pse ndarje e tyre ishte e qetë e pa skandale, kuriozitet i publikut ishte i madh, për më tepër, ish-çifti vendosi të kishte raporte të mira duke mbetur miq për hir të vajzës.

Ata janë shoqëruar shpesh bashkë nëpër pushime e jo vetëm, duke nxitur aludime për një rikthim të mundshëm, por gjithmonë këto zëra janë hedhur poshtë nga dy protagonistët, por, duket se lidhja e re e Robertit me Lauretën prishi balancat mes tij dhe ish-bashkëshortes.

Gjë që u reflektua edhe në rrjetet sociale ku ai dhe Nora filluan mos të ndiqeshin më. Për herë të parë pas disa vitesh nga ndarja, dy artistët patën një krisje në raportin e tyre shoqëror tanimë./panorama


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *