Veshja e ngushtë ia vizaton pjesën intime Rita Hazirit


Këngëtarja simpatike Rita Haziri ka befasuar fansat e saj me një fotografi të postuar në instagram.

Ndryshe nga sot bukuroshen jemi mësuar ta shohim gjithmonë me fustanet e gjatë dhe elegant, shkruan InfoKosova.

Por sot ajo ka postuar një foto me një veshje shumë të ngushtë.

Në këtë foto shihet se Rita me anë të veshjes kishte vizatuar pjesën intime./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *