Vajza e vogël feston ditëlindjen, Ariana sjell videon dhe urimin e ëmbël për të


Vajza e Arianes dhe Ermalit feston ditëlindjen.

Ndërsa Ariana u kujdes që të sjell një video të ëmbël të saj.

”Urime ditëlindjen e 3 suaresha jonë.

Pac shëndet, dashuri të pafund, shumë gezimë dhe lumturi.. të don Arti Buna, Era” ka shkruajtur ajo krahas videos./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *