Rita dhe Fidani vijnë me “Mos luj me zjarr”


Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

“Mos luj me zjarr”, titullohet kënga më e re e dyshes e cila u kompletua edhe në aspektin visual.

Teksti i këngës është shkruar nga Rioo ndërsa Indrit Dode është përkujdesur për muzikën. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *