Rita dhe Fidani çifti me i bukur në estradë?


Rita dhe Fidani janë ndër ciftet më të pëlqyera në estradën shqiptare.

Dyshja janë mjaftë të komentuar në secilën paraqitje të tyrën.

Ata janë mjaft aktiv me projekte të ndryshme ku së fundi kanë sjellur edhe këngën e tyre më të re e cila po pëlqehet mjaftë shumë.

Vëmendje të madhe merr paraqitja e dyshes fantastike të cilët si gjithmonë po duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *