Nihan tregon shtëpinë e saj luksoze


Neslihan Atagül Doğulu, është njëra nga aktoret më të dashura turke.

Ajo për audiencën shqiptare u bë e njohur me rolin e Nihanit, nga seriali, Kara Sevda, shkruan ORAinfo.

Ishte pikërisht ajo telenovelë që Neslihanin e bëri shumë të kërkuar anë e mbanë botës së filmit dhe serialit.

E përveç jetës profesionale, Nihani është komentuar shumë edhe për jetën e saj private. Ajo është martuar me aktorin, Kadir Doğulu.

Së fundi ajo ka zbuluar më shumë nga shtëpia e saj luksoze./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *