Marigona poston foton më të ëmbël me djalin e saj


Marigona Krasnqi, së fundmi është bërë nënë për herë të parë, lidhja e saj me Robin Krasniqin bëri bujë të madhe dhe dyshja në fjalë ishin vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Pas konfirmimit të romancës së tyre, shumë shpejtë erdhi edhe dasma e tyre madhështore, ku pati shumë të ftuar.

Pikërisht në atë ceremoni, dyshja konfirmoi se janë në pritje të një djali, e ditë më parë ata u bënë prindër të një bebe shumë të shëndoshë.

E Marigona duket se po shijon këto ditë të mëmësie, pasi ka postuar foton më të bukur me djalin e saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *