Dikur ishin kunata por sot ky është raporti ne mes te Teuta Selimit dhe Jehona Sopi


Kohë më parë këngëtaret Teuta Selimi dhe Jehona Sopi ishin kunata mes vete.

Jehona ishte e martuar me vëllain e Teutes, Agronin, shkruan InfoKosova.

Por duket se martesa e tyre nuk funksionon dhe ndanë rrugët.

Pas kësaj ngjarje, as mes këngëtareve duket se nuk ka mbetur ndonjë miqësi.

Kjo vërehet dukshëm pasi bukuroshet asnjëherë nuk u panë më bashkë, gjithashtu edhe nuk ndiqen njëra me tjetrën në instagram./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *