Dalin pamjet! Me vello dhe në krahë të partnerit, Armina Mevlani shkëlqen me fustanin e nusërisë (FOTO)


Këtë të diel Armina Mevlani kurorëzon me martesë dashurinë e saj 9-vjeçare me Shkëlzen Berishën.

Mevlani ka veshur vellon e bardhë me të cilën shkëlqen e gjitha, teksa ka pozuar krah Shkëlzenit.

Nusja do të hyjë në dasmë me këtë fustan që shihni në fotot e Armand Sallabandës, krijuar nga Vivienne Westwood, më pas do të veshë dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *