Dagz nuk përmbahet, kështu e puth Einxhelin në dasmë para të gjithëve


Einxhel Shkira dhe Dj Dagz morën pjesë në një dasmë mbrëmë.

Nga atje Einxhel publikoi pamje të shumta nga atmosfera.

Ajo ka publikuar edhe një video të mëbël mes saj dhe Dj Dagz.

Aq bukur është dukur Einxhel sa nuk është përmbajtur pa i dhënë puthje./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *