Pas ndarjes nga Laureta, Roberti i qon fjale Nores?


Pas ndarjes nga Laureta, Roberti i qon fjale Nores?

Ndarja e një prej cifteve më të komentuar të momentin ishte ajo e Robert Berishes dhe modeles bukuroshe Laureta Macedonsi.

Kjo e fundit u zhduk nga instagrami, ndërsa Roberti fshiu të gjitha fotografitë e përbashkëta, shkruan InfoKosova.

Ditën e djeshme ish bashkëshortja e Robertit, Nora IStrefi publikoj disa fotografi të reja.
Ajo kishte lënë mbishkrimin “Aman, mos ma permen sa më don, Aman”.

Më këtë fjali Nora la të nënkuptohet se mos vallë Roberti i ka dërguar fjalë duke ja shprehur përsëri dashurinë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *