Luana na ‘qaros’ me pamjen e saj përfekte nga Milano


Pritjes dhe kërkesave të shumta të fansave të saj po i vie fundi.

Luana Vjollca po rikthehet në ekran pas një pauze televizive me një emision të ri nën logon e TV Klan.

Ylli shqiptar ka konfirmuar rikthimin, i cili do të ndodh shumë shpejt, por para kësaj ajo po shijon Milanon nga ku ka ndarë një video të re më ndjeksit e saj.

Rrugëve të Italis bukuroshja shqiptare po shkëlqen me stilin e saj dhe pamjen përfekte./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *