Learta tregohet e zonja në kuzhinë, ja çka ka pëgatitur për dy fëmijet e saj


Learta tregohet e zonja në kuzhinë, ja çka ka pëgatitur për dy fëmijet e saj

Learta jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, më të cilën ka marrëdhënie të shkëlqyera, shkruan ORAinfo.

Learta është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj privat ashtu përkushtohet shumë edhe në rritjen e dy fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës.

Learta është treguar shpesh e zonja në kuzhinë.

Ajo se fundmi ka publikuar një video duke përgatitur pallaqinka për fëmijët e saj.

Dhe rezultati është si me poshtë… /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *