Duken Si Dy Motra, Beatrix Poston Foton Më Të Bukur Krah Nënës


Duken Si Dy Motra, Beatrix Poston Foton Më Të Bukur Krah Nënës

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuat në mediat rozë.

Pjesëmarrja e saj në Big Brother Albania Vip, bëri bujë të madhe pasi në atë emision ajo krijoi lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshajn.

Gjithsesi, jeta e saj ndryshoi pas daljes së shtëpisë pasi u përball me shumë ofendime dhe pati një periudhë jo shumë të mirë.

Tani, ajo duket se e ka marrë vetën dhe po e shijon çdo moment, së fundmi ajo ka ndarë një foto shumë të bukur krah nënës së saj, ajo çka bie në sy është se të dyja po duken si dy motra./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *