Antonela ndanë imazhin më të bukur në fustan elegant


Antonela Berisha është ish konkurrentja e Përputhen dhe një nga emrat më të komentuar të Big Brother VIP.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka ndarë një video të re në Instagram.

Veshur në një fustan tejet elegant ajo po duket për mrekulli./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *