Portret familjar, Genta Ismajli sjell imazhin me të ëmbël me burrin dhe dy fëmijët e saj


Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e kërcimit që bënte në paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja gjilanase pati një shkëputje nga ekrani, pasi njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.

E muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Ndërsa se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në shoqëri të burri dhe dy binjakëve të saj.

Në këtë imazh po duket një familje e kompletuar. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *