Nora Istrefit na la pa fjalë me dukjen e saj në këtë video


Artistja shumë e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka njoftuar se projekti muzikor tash është gati.

Ajo tregoi se ‘Ciao’ vjen nesër në ora 15:00 dhe publikoi pak sekuenca të videoklipit.

Për projektin muzikor u kujdesën Yll Limani dhe Fatjon Miftari.

Kengetarja na la pa fjale, kaq bukur po duket.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *