Fifi femër me fat, kështu kujdeset Adisi për të


Filloreta Raçi, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Sezonin veror që lamë pas, ajo ishte këngëtarja më e kërkuar në koncerte dhe ahengje të ndryshme.

Përveç jetës artistike ajo është përfolur gjithmonë edhe për jetën e saj private, muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje me Adis Patushin.

E duket se Fifi është një femër me fat se ka një mashkull të tillë në krah. Shikoni se si I rri gati Adisi me ushqim asaj./ORA/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *