Beniada Nishani shfaqet krah mashkullit misterioz në Milano


Deklarata e Edi Manushit për jetën personale të Beniada Nishanit, u komentua gjatë në rrjet.

Ai tha se “Ajo është e lidhur me një avokat në Itali”.

Modelja duket se e ka konfirmuar dhe ka publikuar disa minuta më parë një foto krah një mashkulli misterioz, të cilit nuk ka preferuar t’ja bëjë të ditur emrin dhe as fytyrën.

Megjithatë, një detaj që modelja ka zbuluar në postimin e saj është vendndodhja, që është pikërisht në Milano, Itali./afterparty


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *