Sinani fotografohet në krahë të një vajzë bukuroshe, cili do të jetë reagimi i Andrrës?


Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani, janë ndër çiftet më të përfolura.

Ani pse kanë kohë të gjatë në lidhje, ata vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet e tyre sociale, shkruan ORAinfo.

Jeta e tyre ka ndryshuar, që ku të dy janë bërë prindër të dy fëmijëve, të dy djemve.

Sinani ka qenë shumë i zënë këtë verë me dasma dhe ahengje të ndryshme. Ndërsa se fundmi ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook ku shfaqet në krahët e një femër.

Të buzëqeshur dhe në disponim të mirë, ata shfaqen krah njëri-tjetrit.

Nuk dihet nëse personi në fjalë është ndonjë familjare e Sinanit apo fanëse e tij.

E Andrra sigurisht e kupton burrin e saj, kur shfaqet në krahë edhe të femrat të tjera, pasi ai ka shumë fanse të cilat e pëlqejnë muzikën e tij. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *