Publikohet video, një grua u sulmua nga qentë në Prishtinë


Një grua raportohet se është sulmuar sot nga qenët endacak në Prishtinë. Vrojtuesit e Lagjes kanë publikuar një video ku shihet autoambulaca në vendin e ngjarjes.

Gruaja e cila dyshohet se është sulmuar nga qenët shihet duke hyrë brenda makinës së autoambulancës. Paparaci ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do të ju mbajë të informuar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *