Learta e zonja edhe nga kuzhina, fansja i kërkon receta më shumë


Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, më të cilën ka marrëdhënie të shkëlqyera, shkruan ORAinfo.

Learta është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj privat ashtu përkushtohet shumë edhe në rritjen e dy fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës.

Ajo gjithashtu duket të jetë e përkushtaur edhe për familjen, ku kohë pas kohe poston edhe receta të saj nga kuzhina.

Një fanse është shprehur kurioze për recetat e Leartës.

“Shumë më kanë pëlqy recetat tua, kur do të shohim apet naj recet?”, ka pyetur fansja.

“Faleminderit shumë, do mundohem të postoj ndonje recet kur te jem e lirë”, është përgjigjur Learta. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *