Fjolla Morina shfaqet tërheqëse me format trupore


Fjolla Morina është padyshim një prej personazheve publike më të komentuar në mediet rozë.

Këngëtarja është mjaft e përkushtuar ndaj rrjeteve sociale dhe është pothuajse çdo herë aktive duke sjell imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe së fundmi, Fjolla u kujdes që të theksonte format trupore në një veshje të ngushtë e që gjithashtu dukej me shumë stil.

Fjolla dukej në super formë teksa shijojë një natë argëtuese në një nga lokalet e Prishtinë, ndërkaq nuk munguan as komentet e ndjekësve në Instagram sipër imazheve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *