E Mbani Mend Mirjeten. E Big Brother? Ja Ku Gjindet Dhe Me Cfare Merret Ajo Sot


E mbani mend Mirjeten e Big Brother? Nuk do e besoni cfare ka ndodhur me te sot

Mirjeta e Big Brother ishte nje nga emrat qe terhoqi vemendjen vite me pare, sidomos nga lidhja me Marielin.

Te gjithe e kujtojme vajzen brune simpatike.

Por sot pamja e saj duket shume ndryshe nga c’jemi mesuar ne.

Mirjeta eshte bere bjonde dhe duket kaq bukur.

Ajo eshte martuar, ka sjelle ne jete dy femije dhe jeton ne Angli


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *