Afrona Dika “ironizon” sërish pas ndarjes me Bleron : Në “takim” me…


Derisa Blero Muharremi dhe Afrona Dika nuk kanë preferuar të bëjnë asnjë deklaratë publike në lidhje me raportin e tyre, çdo postim i tyre në rrjetet sociale merr vëmendje dhe konsiderohet si ‘thumb.’

Së fundmi vëmendja është përqendruar te Afrona, e cila ka bërë disa postime në ‘Instastory.’

Ajo ka publikuar një postim të një faqeje, ku shihen dy mesazhe të shkëmbyera në një foto.

Më tej Afrona ka ndarë disa postime të tjera, ndërsa në ‘story-n’ e fundit ajo tregon se ka dalë në “takim (date)”, me shoqen e saj të ngushtë./panorama


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *