Ryva provokon nga ashensori, zbulon këmbët joshëse


Ryva provokon nga ashensori, zbulon këmbët joshëse

Ryva vesh fustanin më të bukur, mahnit me format si modele.

Ryva Kajtazi po befason me fustanet e bukura që vesh.

Pasi gëzon forma të bukura trupore cfarë do që vesh i rrin bukur, përcjell ORAinfo.

Së fundmi, Ryva ka publikuar një foto ku shfaqet në ashënsor.

E veshur shkurt dhe me stil, Ryva po duket një zonjë e rëndë në këtë pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *