Pak ditë pas lindjes, Marigona Krasniqi shfaq linjat perfekte


Pak ditë pas lindjes, Marigona Krasniqi shfaq linjat perfekte

Pak ditë më parë, boksieri, Robin Krasniqi dhe partnerja e tij, modelja, Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja ka shfaqur linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Përmes disa videove në ‘Instagram’, ajo tregoi format trupore tejet perfekte.

Në veshje sportive, modelja nxori në pah barkun e rrafshët si dhe përmasat trupore të cilat janë për tu lakmuar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *