“Një muaj jetë”/ Në këtë ditë të veçantë, Dojna Mema i dedikon fjalët e ëmbla vogëlushit të saj


“Një muaj jetë”/ Në këtë ditë të veçantë, Dojna Mema i dedikon fjalët e ëmbla vogëlushit të saj

Moderatorja Dojna Mema dhe partneri i saj Vlashent Sata mirëpritën më 20 gusht fëmijën e tyre të parë, cifti u bënë prindër të një djali të cilit ia vendosën emrin Nolan Sol Sata.

Ashtu si gjatë shtatzënisë, edhe tani që është bërë nënë, Dojna është mjaft aktive në rrjetet socile, duke ndarë momentet më të ëmbla me të birin.

Si sot një muaj më parë Nolan erdhi në jetë dhe në këtë ditë të veçantë mami Dojna nuk ngurroi t’i dedikonte fjalët e ëmbla vogëlushit të saj, prezantuesja publikoi një foto të djalit teksa i mban në duar këmbët e tij të vogla dhe krahas postimit shkroi:

“Nje muaj me pare njoha dashurine me te madhe te jetes sime, tani i kuptoj te gjitha mamate qe kane femijen ne wallpaper”./panorama


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *