Katër gra në trotuar duke ecur, përfundojnë në spital – Pamje nga momenti kur vetura i hedh në ajër


Një shofer i cili kishte humbur kontrollin e timonit të mjetit të tij në Stamboll, ishte përplasur me punëtoret të cilat ecnin në trotuar. Punonjëset e tekstilit, të cilët ishin në pauzë dhe kishin dalë për çaj, nga forca e goditjes së mjetit janë hedhur jashtë rrugës, shkruan pemajetes.com.

Ndërsa katër punëtore, një prej të cilëve ishte në gjendje të rëndë pas aksidentit, janë dërguar në spital, ndërsa drejtuesi i automjetit është marrë në mbajtje nga policia. /Pemajetes.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *