Gresa me foto interesante në ashensor


Gresa me foto interesante në ashensor

Gresa Behluli në shumë aspekte shfaqet pa komplekse dhe nuk mungon me imazhe të shumta për ndjekësit.

Në një fotografi të fundit, ajo shihet me një stil të bukur në ashensor, duke pozuar në mënyrë serioze.

Duke qenë e angazhuar me punën që bën, këngëtarja e njohur po korr suksese të shumta më këngë të ndryshme.

Se si duket në imazhin e fundit, shikojeni pamjen në vijim./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *